Konkursy 2017/2018

Konkursy 2016/2017

Lp.

Nazwa konkursu

Nauczyciel

Liczba uczestników

Osiągnięcia uczniów

Liczba

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

1

Biblijny konkurs tematyczny

 

Ks. Wojciech Wylegała

1

1

Paweł Wójtowicz

VI b

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

2

Mitologia

 

mgr Lucyna Gorczak Kaszyńska

7

1

2

3

Bochnak I.

Wojcieszczak M.

Pietraszek A.

VI b

VI b

V

W pierwszej 15-stce w Polsce

3

Dykdando Niepodległościowe

 

mgr Beata Jeleń

5

-

-

-

-

4

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 

mgr Beata Jeleń

3

-

-

-

-

5

 

Kiermasz Krótkich Form Redakcyjnych

mgr Beata Jeleń

3

Wyniki w marcu

 

 

 

6

 

Magiczny świat Harrego Pottera

mgr Beata Jeleń

1

Wyniki w lutym

 

 

 

7

 

Dzielnicowy konkurs w języku angielskim

mgr K. Albrzykowska- Biedrońska,

mgr A. Cebula.

Mgr Sylwia Strańczyk

30

1

2

3

 

Ślusarek L.

Kaszyńska M.

Kotra W.,

Żelawska J.

VI b

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

8

 

Turnej Piłki Nożnej o Puchar Dzielnicy VI

mgr Krzysztof Kammer

10

 

 

 

4 miejsce

 

9

Turnej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dzielnicy VI

mgr Krzysztof Kammer

4

 

 

 

3 miejsce

 

10

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt ....

mgr Krzysztof Kammer

3

 

 

 

2 miejsce

 

11

Turnej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 50

mgr Krzysztof Kammer

7

 

 

 

3 miejsce

 

12

Olimpusek j. angielski

mgr K. Albrzykowska- Biedrońska, K. Rosińska

28

1

2

 

Izabela Lachowska

Aleksandra Lachowska

IV

VI

 

Laureat

Laureat

 

13

 

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

mgr Maria Wall

 

Etap szkolny

 

 

 

14

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pingwin

mgr Maria Wall

21

-

-

-

-

15

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych „Orzeł Matematyczny”

mgr Maria Wall

13

-

-

-

-

16

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Pingwin

mgr Kamila Czekierda

21

-

-

-

-

17

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

mgr Kamila Czekierda

27

-

-

-

-

18

Moja ulubiona postać bajkowa

Świetlica szkolna

3

 

 

 

 

19

Pocztówka z wakacji

Świetlica szkolna

4

 

 

 

 

20

Moja ulubiona postać z baśni H. Ch. Andersena

Świetlica szkolna

3

 

 

 

 

21

Opowiem Ci bajkę

Nauczyciele młodszej grupy wiekowej

Uczniowie klas I-III

1

2

3

4

5

6

 

7

8

9

10

11

12

13

 

14

16

17

 

18

19

20

21

Kotra J.

Twardowska M.

Dudzik L.

Szmyt M.

Małyjurek A.

Walka J.

 

Raczyńska J.

Czarnik Z.

Bartyzel J.

Wojcieszczak M.

Pociecha A.

Galos W.

Guguła A.

 

Kowalik A.

Teslenko K.

Wójtowicz J.

 

Gożdzialska N.

Twardowska H.

Peczkis B.

Wolak H.

 

1 miejsce

 

 

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

3 miejsce

 

 

 

Wyróżnienia specjalne

 

 

 

22

Konkurs plastyczny „NASZ PATRON- POLSKIE WOJSKA LOTNICZE”

Nauczyciele młodszej grupy wiekowej

Uczniowie klas I-III

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

 

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

31

Korus E.

Pociecha E.

Juszcak W.

Taraban J.

Kotra J.

Gasińska A.

Puchała A.

Wyżga B.

Haczyk G.

Rutkowska J.

Kolokolchykowa A.

Wójtowicz M.

Skwarek J.

Grądziel N.

Szmyt M.

Walka J.

Piłat H.

Kotek A.

 

Fremel P.

Wójtowicz J.

Małyjurek K.

Stachurski B.

Tomasiewicz A.

Gryglas F.

Woźniak A.

Wróblewska M.

Sanicka M.

Wójtowicz J.

Skiba W.

Klimkowska Z.

 

Kosoń J.

 

1 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienie

23

Najpiękniejszy zeszyt

Nauczyciele młodszej grupy wiekowej

Uczniowie klas I-III

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

 

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

 

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

Wyżga B.

Taraban J.

Raczyńska J.

Kowalik A.

Rutkowska J.

Goździalska N.

Twardowska H.

Grądziel N.

Dudzik L.

Wiktor G.

Tomczyk N.

Skwarek J.

Bąbka B.

Twardowska M.

Grudnik W.

Bochanak I.

Łabaj G.

Rudzka Z.

Kuc N.

Wójtowicz M.

Szeląg J.

Piłat H.

Galos W.

Mochocka N.

Ambrozik P.

 

Juskowiak K.

Kotra J.

Sawczak M.

Peczkis B.

Wolak H.

Furtak L.

Baściuk W.

Rożniata P.

Gącik F.

Szmyt M.

Jóźwik K.

Czarnik Z.

Henclik J.

Bilik A.

Skiba W.

Szwiec M.

Szeląg M.

Kalabińska N.

Frań A.

 

Michalczak M.

Banicki B.

Walka K.

Kiełbasa M.

Grzybowski J.

Wojcieszczak M.

Iwaniec F.

Fremel P.

Zabierowski W.

Walka J.

Kotek A.

Mikietyńska M.

Tałach A.

 

1 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 miejsce

 

 

 

24

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

Świetlica szkolna

18

1

2

3

Wawrzeń M.

Teslenko K.

Kotra K.

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

25

Konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie”

mgr Agnieszka Cygankiewicz

Klasy IV- VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

Zaczytana zakładka

mgr Agnieszka Cygankiewicz

 

 

Klasy IV- VI

 

 

 

 

 

 

27

 

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 

 

mgr Maria Wall,

mgr Agnieszka Front

77

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Szymin Kozioł

Maciej Morys

Tymon Śliwiśki

Prezemysław Fremel

Wiktoria Grudnik

Małgorzata Sanicka

Michalina Szmyt

Justyna Głowacka

Oskar Pawlik

Paweł Wójtowicz

 

II a

III a

IV

II b

II b

II a

II a

IV

V

VI b

Wynik b. dobry

Wynik b. dobry

Wynik b. dobry

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

28

 

Kings Matematyczny

 

 

mgr maria Wall

1

1

Tymon Śliwiński

Mikołaj Szeląg

Julia Szeląg

IV

III a

III a

Finalista I stopnia

Finalista II stopnia

Finalista III stopnia

29

Mam Talent

mrg Sylwia Stańczyk,

mgr Agnieszka Front

22

2

Weronika Kotra

Katarzyna Teslenko

VI b

III a

I miejsce

II miejsce

30

The Voice of Mydlniki

mgr Sylwia stańczyk

20

1

2

3

 

Weronika Kotra

Magdalena Sawczak

Magdalena Kaszyńska

VI b

V

VI b

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

31

Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakus 2017”

mgr Beata Jeleń

12

1

Karolina Bosak

V

wyróżnienie

32

Wojewódzki konkurs „Kiermasz krótkich form redakcyjnych”

mgr Beata Jeleń

3

1

2

 

3

Julia Jalal

Magdalena Kaszyńska

Weronika Kotra

VIb

II miejsce

33

Rozgrywki Dnia Sportu

mgr Krzysztof Kammer

IV- VI

1

2

Dziewczyny- piłka ręczna

Chłopcy- piłka nożna

VI b

 

VI a

I miejsce

 

I miejsce

34

Konkurs STARS- malowanie koszulek

mgr Krzysztof Kammer,

mgr Katarzyba Albrzykowaska,

mgr Kamila Czekierda,

mgr sylwia Stańczyk

23

1

2

3

4

5

6

8

9

10

Oliwia Ślusarczyk

Kacper Soja

Karolina Bosak

Patryk Chwiej

Dominika Kozioł

Gabriela Cichosz

Tymon Śliwiński

Emilia Guguła

Karolina Rożniata

V

IV

V

V

V

IV

IV

VI a

V

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

 

Wyróżnienie

35

STARS- Rowerem do szkoły

mgr Krzysztof Kammer, mgr Katarzyna Albrzykowska, mgr Kamila Czekierda

IV- VI

1

 

2

3

4

 

Bartek i Ignacy Rozciszewscy

Aleksandra Kotek

Kacper Zych

Maciej Wełpa

VI b

 

III a

IV

VI a

I miejsce

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

36

Stars- Hulajnogą do szkoły

mgr Krzysztof Kammer, mgr Katarzyna Albrzykowska, mgr Kamila Czekierda

IV- VI

1

2

3

4

5

6

7

 

8

9

Paweł Wójtowicz

Jakub Wójtowicz

Julia Skiba

Alicja Barć

Łukasz Goch

Dominika Kozioł

Małgorzata Mikietyńska

Natalia Baczyńska

Emilia Antosz

VI b

III a

VI a

VI b

V

V

 

III b

V

V

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

 

III miejsce

III miejsce

37

Czytam, rysuję i segreguję- MPO

mgr Anna Janowska

5

1

Ida Bochnak

II b

II miejsce

38

Najpiękniejsza ozdoba świąteczna

Świetlica szkolne

8

 

 

 

 

39

Mój Brzechwa

Świetlica szkolna

5

 

 

 

 

 

40

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie”

ks. Wojciech Wylegała

1

1

Paweł Wójtowicz

VI b

finalista

41

Bronowice światłem malowane

Świetlica szkolna

2

 

 

 

 

42

Wisła królowa rzek

Świetlica szkolna

5

1

Milena Twardowska

II b

nagroda

43

Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych Świetlik

mgr Kamila Czekierda

86

1

2

3

4

 

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

Jagoda Rutkowaska

Maciej Morys

Tymon Śliwiński

Michalina Wójtowicz

Michał Kiełbasa

Beniamin Peczkis

Michał Sawczak

Blanka Bąbka

Antoni Bilik

Agata Chrustek

Nadia Grądziel

Patryk Rożniata

Michalina Szmyt

Milena Twardowska

Maja Binkiewicz

Natalia Mochocka

Antoni Szmyt

Justyna Suwała

Mateusz Tischner

Stanisław Satora

Paweł Wójtowicz

I b

III a

IV

II b

 

I b

I b

I a

II b

II b

II a

II a

II a

II a

II b

III b

III b

IV

V

V

VI b

VI b

Nagroda główna

Nagroda główna

Nagroda główna

Nagroda

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

44

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska Ekotest

mgr Kamila Czekierda

17

-

-

-

-

45

Stypendiada wczesnoszkolna

mgr Magdalena Książek, mgr Elżbieta Dąbroś

30

1

2

3

Szymon Kozioł

Milena Twardowska

Lena Dudzik

II a

II b

II a

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

46

Konkurs szybkiego liczenia

Wychowawcy klas 1-3

Klasy 1-3

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

Michał Sawczak

Hanna Twardowska

Helena Wolak

Jan Chudy

Robert Kasperczyk

Błażej Wyżga

Beniamin Peczkis

Dominik Jakubowski

Karol Flach

Jakub Macuga

Krzysztof Walka

Michał Kiełbasa

Jagoda Rutkowska

Szymon Kozioł

Filip Nicpoń

M. Wójtowicz

D. Danielczyk

Przemysław Fremel

Julia Bartyzel

Joanna Henclik

Hanna Olchawa

M. Sanicka

M. Codoni

Antoni Woźniak

Grzegorz Lis

Hanna Piłat

Kateryna Teslenko

Klasy I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy III

I miejsce

 

 

II miejsce

 

 

 

 

III miejsce

 

 

 

 

I miejsce

II miejsce

 

 

 

 

III miejsce

 

 

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

47

Prawo i my

mgr Elżbieta Lorenc

Maciej Wełpa

Paweł Wójtowicz

Antoni Prącik

 

 

 

 

 

Konkurs literacki 6b

Wojewódzki konkurs „Kiermasz krótkich form redakcyjnych”
Uczennice klasy 6b Julia Jalal, Magdalena Kaszyńska i Weronika Kotra zajęły II miejsce,
Dnia 9 marca 2017 r. w ZSOI nr 4 odbył się Wojewódzki Konkurs Kiermasz krótkich form redakcyjnych pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Polonistów.
W tym roku do pracy przystąpiło 19 trzyosobowych zespołów uczniów: 12 grup szóstoklasistów ze szkół podstawowych i 7 grup pierwszoklasistów z gimnazjum.  Szóstoklasiści redagowali ogłoszenia i zaproszenia, opierając się na tekście opisującym życie i twórczość Henryka Sienkiewicza.

Konkurs plastyczny

Uczennica klasy IIIa, Julia Szeląg otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Do czego MORZE służyć może?”
Julki praca została wyróżniona spośród niemal 5000 prac plastycznych z całej Polski!Serdecznie gratulujemy!


Uczeń klasy IIIa, Maciej Morys otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”.
Gratulujemy świetnego wyniku!

Konkurs MPO Ida