Konkurs przyrodniczy

Konkursy 1 sem 2015/2016

Lp.

Nazwa konkursu

Nauczyciel

 

osiągnięcia uczniów

 

Imię i nazwisko

 

miejsce

1.

Małopolski Konkurs Humanistyczny

mgr Beata Jeleń

1

1

Paweł Wójtowicz

5b

 

2

Małopolski Konkurs Biblijny

Ks.Władysław Zapotoczny

2

1

Paweł Wójtowicz

5b

Etap wojewódzki

3

 

Ogólnopolski Konkurs

Przedmiotowy EDI-Pingwin

mgr R .Jasińska

27

1

Marcel Fabiańczyk

6

Miejsce 9 - wyróżnienie

 

4

 

 

 

 

5

Szkolny Konkurs recytatorski z j.angielskiego

 

 

 

Konkurs Szopek Krakowskich

mgr K.Rosińska

mgr A. Cebula

mgr K.Albrzykowska

 

 

mgr B.Jeleń

25

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzybowska,Henclik,Goch,

Chwiej,Skulska,Sawczak,

Zajdel,Ślusarczyk,Rożniata,

Stępniak,Baczyńska,Bosak,

Tischner

 

1a

1b

2a

2b

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda w kategorii dziecięcej-szopka duża

6

Kuratoryjny Małopolski Konkurs Matematyczny

mgr Maria Wall

16

1

Marcel Fabiańczyk

 

 

 

6

Etap wojewódzki

7

Małopolski Konkurs

j. angielskiego

 

Katarzyna Rosińska

6

1

Julia Żelawska

Julia Jalal

Bartłomiej Rościszewski

Ignacy Rościszewski

Alicja Barć

Magdalena Kaszyńska

5b

 

 

8

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

mgr K.Albrzykowska

10

 

 

 

 

 

9

Konkurs Kolęd po angielsku

mgr K.Albrzykowska

21

 

Maja Bojm

Weronika Kotra

Emilia Majerska,Julia Skalniak

3

5

6

Miejsce pierwsze

Miejsce drugie

Miejsce trzecie

 

10

Jesienne Duszki

mgr Sylwia Stańczyk

10

 

Gabriela Kromka

5b

 

 

11

Ozdoba bożonarodzeniowa

mgr Sylwia Stańczyk

12

 

Łukasz Goch,Julia i Emilia Antosz

 

4

 

 

12

Konkurs piosenki angielskiej-Miechów

mgr Sylwia Stańczyk

1

 

Julia Żelawska

5b

 

 

13

Małopolski Konkurs Historyczny”Wielcy Królowie-Piastowie

mgr Lucyna Kaszyńska

12

3

Paweł Wójtowicz

Leonardo Caccia

Marcel Fabiańczyk

 

5b

6

6

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Etap wojewódzki

 

14

 

 

 

 

15

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Pingwin”

 

mgr R .Jasińska

27

 

1

 

 

Marcel Fabiańczyk

 

 

6

 

 

 

wyróżnienie

 

 

Kiermasz krótkich form redakcyjnych

mgr B.Jeleń

3

 3

Lena Banicka

M.Danielczyk

M.Fabiańczyk

 

6

 

Kwalifikacja do etapu wojezkiego

 

 

Kangur - międzynarodowy konkurs matematyczny

Wyniki konkursu - Kangur Matematyczny

 Żaczek - klasa 2 szkoły podstawowej

ŚLIWIŃSKI TYMON 88,75 bardzo dobry

GŁOWACKA JUSTYNA 68,75 wyróżniony

TISCHNER MACIEJ 67,25 wyróżniony

 

Maluch - klasa 3 szkoły podstawowej

ANTOSZ JULIA 79,50 wyróżniony

TOMCZYK OLIWIER 72,50 wyróżniony

GOCH ŁUKASZ 72,25 wyróżniony

KOZIOŁ DOMINIKA 68,75 wyróżniony

 

Maluch - klasa 4 szkoły podstawowej

WÓJTOWICZ PAWEŁ 85,00 wyróżniony

SKIBA JULIA 84,50 wyróżniony

WEŁPA MACIEJ 83,25 wyróżniony

 

Beniamin - klasa 5 szkoły podstawowej

FABIAŃCZYK MARCEL 94,75 wyróżniony

 

Beniamin - klasa 6 szkoły podstawowej

PIASECKI WOJCIECH 122,50 wyróżniony

 

Tymonowi Śliwińskiemu oraz wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy wysokich wyników !!!

Krakus - Konkurs Wiedzy o Krakowie

Gratulujemy zwycięzcom III edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakus”.

I miejsce - Kacper Sawczak z klasy VI

III miejsce – Marcel Fabiańczyk

W bieżącym roku tematem przewodnim konkursu był Złoty wiek Jagiellonów. Uczestnicy musieli znać nie tylko obco brzmiące nazwiska mieszczan krakowskich i artystów renesansowych, ale też opanować znajomość pojęć z różnych dziedzin wiedzy: filozofii, architektury, sztuki użytkowej. Już w etapie szkolnym przyszli laureaci zaprezentowali się imponująco zdobywając prawie komplet punktów, teraz udowodnili, że nie przypadkowo reprezentowali szkołę w finale.

Konkurs "Wszechekspert"


MIĘDZYGMINNY KONKURS WIEDZY WSZELAKIEJ "WSZECHEKSPERT"
     16 kwietnia w Zespole Szkół w Rząsce odbyła się IV edycja Międzygminnego Konkursu Wiedzy Wszelakiej WszechEkspert.
Startowały w nim czteroosobowe drużyny z Krakowa, Balic, Bolechowic, Brzezia, Brzoskwini, Kobylan, Rudawy, Zabierzowa, Zelkowa i Rząski. Podczas zmagań zawodnicy mieli okazję m.in. budować wieże, uczestniczyć w walkach robotów i wybuchu wulkanu, zbudować coś z niczego i wybrać się na zakupy . Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnicy zdobywali punkty, których suma decydowała o podziale nagród.
     W tym roku największą wiedzą i umiejętnościami wykazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej w Bolechowicach.
Drugie miejsce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 138 w Krakowie-Mydlnikach.
Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna: ze Szkoły Podstawowej w Brzeziu.
     Najlepsze drużyny otrzymały trofea wójta gminy, a pozostali uczestnicy wyróżnienia i statuetki. Wszyscy uczestnicy dzięki hojności naszych sponsorów otrzymali pamiątkowe upominki.