Konkurs MPO

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

SPRAWOZDANIE Z KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

SEMESTR I/II

Lp.

Nazwa konkursu

Nauczyciel

Liczba uczestników

Osiągnięcia uczniów

Liczba

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

1

Małopolski Konkurs Humanistyczny

mgr Beata Jeleń

1

1

Paweł Wójtowicz

5b

 

2

Małopolski Konkurs Biblijny

Ks.Władysław Zapotoczny

2

1

Paweł Wójtowicz

5b

Etap wojewódzki

3

Ogólnopolski Konkurs

Przedmiotowy EDI-Pingwin

mgr R .Jasińska

27

1

Marcel Fabiańczyk

6

Miejsce 9- wyróżnienie

4

Szkolny Konkurs recytatorski z j. angielskiego

mgr K. Rosińska

mgr A. Cebula

mgr K. Albrzykowska

25

1

 

 

 

5

Kuratoryjny Małopolski Konkurs Matematyczny

mgr Maria Wall

16

1

Marcel Fabiańczyk

6

Etap wojewódzki

6

Małopolski Konkurs

j. angielskiego

 

mgr K. Rosińska

 

6

1

Julia Żelawska

Julia Jalal

Bartłomiej Rościszewski

Ignacy Rościszewski

Alicja Barć

Magdalena Kaszyńska

5b

 

7

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

mgr K. Albrzykowska

10

 

 

 

 

8

Konkurs Kolęd po angielsku

mgr K. Albrzykowska

21

3

Maja Bojm

Weronika Kotra

Emilia Majerska, Julia Skalniak

3

5

6

I miejsce

II miejsce

III miejsce

9

Jesienne Duszki

mgr Sylwia Stańczyk

10

1

Gabriela Kromka

5b

 

10

Ozdoba bożonarodzeniowa

mgr Sylwia Stańczyk

12

3

Łukasz Goch,Julia i Emilia Antosz

4

 

11

Konkurs piosenki angielskiej- Miechów

mgr Sylwia Stańczyk

1

1

Julia Żelawska

5b

 

12

Małopolski Konkurs Historyczny ”Wielcy Królowie-Piastowie

mgr Lucyna Kaszyńska

12

3

Paweł Wójtowicz

Leonardo Caccia

Marcel Fabiańczyk

5b

6

6

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Etap wojewódzki

13

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Pingwin”

mgr R .Jasińska

 

27

1

Marcel Fabiańczyk

6

Wyróżnienie

14

Ptaki naszego miasta

mgr Sylwia Stańczyk

2

 

 

 

 

15

Konkurs filmowy „My hometown”

mgr K. Albrzykowska

9

 

 

 

 

16

Konkurs na komiks po angielsku

mgr K. Albrzykowska

5

 

 

 

 

17

Kiermasz krótkich form redakcyjnych

mgr B. Jeleń

3

3

Lena Banicka

M. Danielczyk

M. Fabiańczyk

6

6

6

Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

18

Konkurs Szopek Krakowskich

mgr B. Jeleń

15

15

Grzybowska, Henclik, Goch, Chwiej, Skulska, Sawczak, Zajdel, Ślusarczyk, Rożniata, Stępniak, Baczyńska, Bosak, Tischner

4

Nagroda w kategorii dziecięcej-szopka duża

19

Baltie

mgr A. Jóźwik

2

2

Paweł Wójtowicz

Lena Banicka

5

6

Etap dzielnicowy

Etap krajowy

20

Olimpiada przedszkolaków

mgr M. Lipert

25

3

Amelia Kowalik

Jakub Macuga

Jakub Kamiński

0

0

0

Etap dzielnicowy

21

Mądra sówka- konkurs międzyszkolny

mgr M. Lipert

4

4

Jakub Kotra

Jakub Macuga

Helena Wolak

Gabriela Haczyk

0

0

0

0

I miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

22

Brzechwałki

mgr M. Lipert

4

4

Jakub Macuga

Jakub Kotra

Gabriela Haczyk

0

0

0

Etap szkolny

23

Konkurs Biblijny „ Z Dobrą Nowiną przez życie”

Ks. Władysław Zapotoczny

1

1

Paweł Wójtowicz

5b

Etap wojewódzki

24

Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakus”

mgr B. Jeleń

12

1

Marcel Fabiańczyk

6

II miejsce

25

Kangur Matematyczny 2016

mgr M. Wall

mgr A. Jóźwik

65

6

J. Wójtowicz

M. Mikietyńska

T. Śliwiński

O. Pawlik

P. Wójtowicz

M. Fabiańczyk

2a

2b

3

4

5

6

Wyróżnienia

26

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas V

mgr A. Cygankiewicz

6

 

 

 

 

27

Konkurs wokalny „The voice of Mydlniki”

mgr S. Stańczyk

17

3

Maya Gołdas

Magdalena Kaszyńska

Magdalena Sawczak

5b

5b

4

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

28

Tematyczny konkurs kuratoryjny „Piastowie. Wybitni władcy Polski.

mgr L. Kaszyńska

14

2

Marcel Fabiańczyk

Leonardo Caccia

6

 

6

Finaliści

29

Olimpus. Sesja wiosenna- historia

mgr L. Kaszyńska

14

 

 

 

 

30

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Mój Brzechwa”

mgr S. Stańczyk

3

 

 

 

 

31

Konkurs międzyszkolny „Mam talent”

mgr S. Stańczyk

mgr B. Jeleń

15

7

Kateryna Teslenko

Wiktoria Adamczyk

Maya Gołdas

Magdalena Kaszyńska

Kinga Skulska

Julia Żelawska

Liliana Ślusarek

2a

5a

5b

5b

4

5b

5b

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

32

Konkurs po angielsku „My town”

mgr K. Albrzykowska

10

2

Emila Majerska

Julia Skalniak

6

6

 

33

Olimpusek

mgr K. Albrykowska

22

2

Marcel Fabiańczyk

Lidia Cichosz

6

5a

Laureaci

34

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrdniczych „Świetlik”

mgr A. Front

mgr A. Krakowska

mgr R. Jasińska

94

24

J. Henclik

Z. Rudzka

M. Wójtowicz

A. Bilik

A. Bilik

H. Mikulska

M. Twardowska

D. Danielczyk

P. Fremel

W. Grudnik

K. Jóźwik

Sz. Kozioł

W. Mlicki

A. Pociecha

M. Sanicka

M. Szmyt

M. Morys

H. Piłat

W. Skiba

M. Szeląg

J. Wójtowicz

W. Maj

K. Bosak

M. Zajdel

S. Satora

M. Kozdęba

1b

1b

1b

1b

1b

1b

1b

1a

1b

1b

1b

1a

1b

1b

1a

1a

2a

2a

2a

2a

2a

3

4

4

5b

6

Nagroda główna

Nagroda główna

Nagroda główna

Nagroda

Nagroda

Nagroda

Nagroda

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

35

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska - EKOTEST

K. Czekierda

28

 

 

 

 

36

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Przepis na zdrowie”

Wychowawcy świetlicy

5

1

Justyna Suwała

4

I miejsce

37

Bohater mojej ulubionej książki i okładka mojej ulubionej książki

Biblioteka szkolna

25

6

Jan Kamiński

Olgierd Michnik

Gabriela Haczyk

Jan Wołek

Milena Twardowska

Kateryna Teslenko

Nadia Grądziel

Julia Antosz

Mateucz Tischner

Magdalena Sawczak

0

0

0

0

1b

2a

1a

4

4

4

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie specjalne

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

38

Konkurs Najlepszy Czytelnik SP 138

Biblioteka szkolna

Wszyscy uczniowie szkoły

6

Maja Binkiewicz

Tymon Śliwiński

Natalia Mochocka

Julia Antosz

Julia Skiba

Gabriela Godek

2b

3

2b

4

5a

5a

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

39

Konkurs Czytelniczy: Musisz przeczytać tę książkę

Biblioteka szkolna

4

4

Oskar Pawlik

Julia Skiba

Gabriela Kromka

Gabriela Godek

 

4

5a

5a

5a

Wyróżnienie specjalne

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyplom

Konkurs przyrodniczy

Konkursy 1 sem 2015/2016

Lp.

Nazwa konkursu

Nauczyciel

 

osiągnięcia uczniów

 

Imię i nazwisko

 

miejsce

1.

Małopolski Konkurs Humanistyczny

mgr Beata Jeleń

1

1

Paweł Wójtowicz

5b

 

2

Małopolski Konkurs Biblijny

Ks.Władysław Zapotoczny

2

1

Paweł Wójtowicz

5b

Etap wojewódzki

3

 

Ogólnopolski Konkurs

Przedmiotowy EDI-Pingwin

mgr R .Jasińska

27

1

Marcel Fabiańczyk

6

Miejsce 9 - wyróżnienie

 

4

 

 

 

 

5

Szkolny Konkurs recytatorski z j.angielskiego

 

 

 

Konkurs Szopek Krakowskich

mgr K.Rosińska

mgr A. Cebula

mgr K.Albrzykowska

 

 

mgr B.Jeleń

25

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzybowska,Henclik,Goch,

Chwiej,Skulska,Sawczak,

Zajdel,Ślusarczyk,Rożniata,

Stępniak,Baczyńska,Bosak,

Tischner

 

1a

1b

2a

2b

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda w kategorii dziecięcej-szopka duża

6

Kuratoryjny Małopolski Konkurs Matematyczny

mgr Maria Wall

16

1

Marcel Fabiańczyk

 

 

 

6

Etap wojewódzki

7

Małopolski Konkurs

j. angielskiego

 

Katarzyna Rosińska

6

1

Julia Żelawska

Julia Jalal

Bartłomiej Rościszewski

Ignacy Rościszewski

Alicja Barć

Magdalena Kaszyńska

5b

 

 

8

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

mgr K.Albrzykowska

10

 

 

 

 

 

9

Konkurs Kolęd po angielsku

mgr K.Albrzykowska

21

 

Maja Bojm

Weronika Kotra

Emilia Majerska,Julia Skalniak

3

5

6

Miejsce pierwsze

Miejsce drugie

Miejsce trzecie

 

10

Jesienne Duszki

mgr Sylwia Stańczyk

10

 

Gabriela Kromka

5b

 

 

11

Ozdoba bożonarodzeniowa

mgr Sylwia Stańczyk

12

 

Łukasz Goch,Julia i Emilia Antosz

 

4

 

 

12

Konkurs piosenki angielskiej-Miechów

mgr Sylwia Stańczyk

1

 

Julia Żelawska

5b

 

 

13

Małopolski Konkurs Historyczny”Wielcy Królowie-Piastowie

mgr Lucyna Kaszyńska

12

3

Paweł Wójtowicz

Leonardo Caccia

Marcel Fabiańczyk

 

5b

6

6

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Etap wojewódzki

 

14

 

 

 

 

15

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Pingwin”

 

mgr R .Jasińska

27

 

1

 

 

Marcel Fabiańczyk

 

 

6

 

 

 

wyróżnienie

 

 

Kiermasz krótkich form redakcyjnych

mgr B.Jeleń

3

 3

Lena Banicka

M.Danielczyk

M.Fabiańczyk

 

6

 

Kwalifikacja do etapu wojezkiego