Zajęcia pozalekcyjne

                                         

Zajęcia dodatkowe dla uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019

 

UKS Tornado zaprasza na zajęcia sportowe

w roku szkolnym 2018/2019

 

PONIEDZIAŁEK:

15:00-15:45               Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gier zespołowych i zabaw: kl I-IV

15:45-17:15               ZGS koszykówka/ piłka ręczna: kl IV-VIII

17:15-18:00               Tenis ziemny: kl III-V

18:00-18:45               Tenis ziemny: kl VI-VIII

 

ŚRODA:

15:30-16:30                Siatkówka: kl IV-VIII

 

PIĄTEK:

15:30-16:30                Tenis ziemny: kl 0-II

 

Droga do sukcesu - zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się

Poniedziałek - 12:50-13:35 klasa 5 b

Piątek - 12:50-13:35 klasa 5 a

 

Koło matematyczne

Czwartek - 14:40-15:25 klasa 7

 

Szkolny Klub PTTK

Wycieczki turystyczno - krajoznawcze wg ustalonego harmonogramu

 

Koło wolontariatu

Harmonogram spotkań koła wolontariatu 2018/19

a)    Grupa starsza godz. 15.30:

  • 17.09.2018 r.
  • 08.10.2018 r.
  • 19.11.2018 r.
  • 10.12.2018 r.
  • 07.01.2019 r.
  • 11.02.2019 r.
  • 04.03.2019 r.
  • 08.04.2019 r.
  • 06.05.2019 r.
  • 03.06.2019 r.

 

b)    Grupa młodsza godz. 13.45:

  • 17.09.2018 r.
  • 09.10.2018 r.
  • 13.11.2018 r.
  • 11.12.2018 r.
  • 08.01.2019 r.
  • 12.02.2019 r.
  • 05.03.2019 r.
  • 09.04.2019 r.
  • 07.05.2019 r.
  • 04.06.2019 r.

 

Koło teatralne

Piątek - 13:30.14:30

 

Koło muzyczne "Kochaj muzykę i żyj"

Wtorek, piątek

 

Zespół wyrównawczy z języka polskiego

Wtorek – 13:45-14:30

                14:40-15:25 klasa 8 a

Środa – 8:55-9:40 klasa 5 a

Czwartek - 13:45-14:30 klasa 7, 8 b

Piątek – 12:50-13:35 klasa 4 a

 

Zespół wyrównawczy z matematyki

Poniedziałek – 13:45-14:30 klasa 5 b

                        14:40-15;25 klasa 8 b

Środa - 13:45-14:30 klasa 8 a

Czwartek – 11:45-12:30 klasa 4 b, 6

Piątek - 8:00-8:45 klasa 7

 

Rewalidacja

Poniedziałek – 8:50- 9:40, 12:30-13:30

Środa – 13:45-14:30

Piątek – 8:00-8:45

 

Reedukacja

Poniedziałek – 13:45-14:30

Wtorek - 13:45-14:30

 

Gimnastyka korekcyjna

Poniedziałek - 8:55-9:40 klasa 2 b

Wtorek – 11:45–12:30 klasa 2 a

Środa – 11:45-12:30 klasa 1 b

             12:50-13:35 klasa 1 a, 3 b

             13:45-14:30 klasa 3 a

 

Logopedia

Poniedziałek – 8:00-9:30 klasa 1 a, 2 a, 2 b

Wtorek - 10:15-12:30 oddział przedszkolny

Środa – 11:45–13:35 klasa 3 b

Piątek – 10:50-13:00 klasa 3 a

 

Taekwando – koreańska sztuka walki

Środa – 17:30-19:30

Czwartek – 17:30-18:30

Piątek  - 18:30-19:30

 

Futbol z głową

Wtorek – 16:30-18:30

Środa – 16:30–17:30

Czwartek - 16:30-17:25

Piątek – 16:30-18:30

 

Music and More – nauka gry na gitarze

Wtorek – od 13:45 - trzy godziny

 

EDU .EXE Programowanie

Wtorek – 13:40–15:10

 

EVEREST P.KUĆ Robotyka

Piątek – co dwa tyg. od 12:40-14:10 klasa 1

                               od 14:10-15:40 klasa 2

 

Szkiełko i Oko wartsztaty przyrodnicze

Wtorek - 13:45-14:40

 

Szkoła Szachowa P.Szromba

Czwartek - od 13:45 trzy godziny

Smart And Young P.Smarzyński tańce