Konkurs szkolny – „Co wiesz o Bożym Narodzeniu?” – organizacja – Samorząd szkolny

Zapraszamy uczniów klas 4- 8 do konkursu z wiedzy o Bożym Narodzeniu. Zbliża się czas świąteczny. W związku z tym aby Was zarówno zmotywować w tym czasie zdalnego nauczania, jak i poszerzyć wasze wiadomości o świętach, które zbliżają się wielkimi krokami, samorząd szkolny zorganizował konkurs. Odbędzie się on w formie zdalnej. W piątek tj. 18 grudnia od godziny 14stej do godziny 16stej do Waszej dyspozycji będą organizatorzy konkursu, wasi koledzy szkolni  czyli Hanna Mikulska z klasy 6B oraz Robert Sikora z klasy 7B. Konkurs będzie polegał na losowaniu pięciu pytań dotyczących różnych informacji związanych ze świętami Bożego Narodzenia zarówno w Polsce jak i na świecie. Jeśli się przygotujecie, poczytacie o zwyczajach związanych z tymi świętami to czekają na Was wspaniałe nagrody. Bardzo wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału.

Jak się zgłosić ?

To proste ?. Wystarczy napisać na czacie w teams do Hanny Mikulskiej lub Roberta Sikory i zgłosić swoje uczestnictwo . Oni pokierują Was dalej. Wpiszą na listę i wyznaczą dokładną godzinę spotkania na teams, które odbędzie się w najbliższy piątek między 14stą a 16stą. Na każdego uczestnika przewidziany jest czas od 5 do 10 minut. Wylosowane pytania będą w formie testu jednokrotnego wyboru czyli wybieracie odpowiedzi A, B, lub C.

Warunkiem wzięcia udziału jest zgłoszenie się do środy włącznie czyli 16 grudnia. Po zgłoszeniu zostanie wam przydzielona dokładna godzina spotkania w piątek na teams.

Drugim elementem obowiązkowym jest włączenie kamery w trakcie pytania przez waszych kolegów.

Osoby, które odpowiedzą prawidłowo na wszystkie 5 pytań dostaną upominki czyli nagrody, które będą na nich czekały w szkole na portierni.

Czekamy na Wasze zgłoszenia . Pamiętajcie do środy włącznie trzeba zdążyć. Zawsze warto spróbować. Zapraszamy serdecznie ?

Samorząd szkolny wraz z opiekunem

Post Author: admin