Zbiórka żywności i artykułów kosmetycznych dla podopiecznych PCK

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja do podzielenia się dobrem, które jest dostępne dla Nas na co dzień i włączenia w te działania młodych ludzi z Naszej szkoły.
Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża prowadzi zbiórkę żywności i artykułów kosmetycznych dla podopiecznych PCK. Potrzebne są produkty z długim terminem przydatności do spożycia np. mąka, makaron, kasza, cukier, kawa, herbata, kakao olej, konserwy, bakalie, słodycze, przetwory owocowe i warzywne oraz wszelkie kosmetyki np. mydło, pasta do zębów, szampon.

Coroczna Czerwonokrzyska Gwiazdka pozwala spędzić święta w duchu radości oraz nadziei wszystkim tym, którzy zgłaszają się po wsparcie. Paczki jakie zostają przygotowane przez wolontariuszy przekazywane są osobom starszym, samotnych, chorym, ubogim, samotnym mamom oraz osobom niepełnosprawnym.

Żywimy nadzieję, że także w tym roku uda nam się zgromadzić wystarczającą ilość darów, aby pomóc wszystkim, którzy potrzebą życzliwości i wsparcia, zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie.

Planowany termin realizacji zbiórki to  28 listopada- 02 grudnia br.
Na terenie szkoły dary prosimy składać w wyznaczonym miejscu – w głównym holu.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Post Author: admin