Występ klasy 2b

W poniedziałek 26 maja o godzinie 14:00 uczniowie klasy 2b zaprezentowali niezwykle barwne i pomysłowe przedstawienie pt. „Szafantura”. Na widowni zasiedli rodzice uczniów oraz Pani Dyrektor, a całe wydarzenie miało wyjątkowy, świąteczny charakter – odbyło się bowiem w Dzień Matki. „Szafantura” to zabawna historia prezentująca awanturę w szafie… Ubrania wdają się w kłótnię o to, które z nich ma najważniejszą funkcję. Młodzi artyści z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, ukazując nie tylko aktorski talent, ale także radość ze wspólnej pracy. Na zakończenie teatralnej sztuki uczniowie zaśpiewali wesołą piosenkę o ubraniach, która tak się wszystkim spodobała, że śpiewali nawet rodzice. Następnie Uczniowie przeszli do wzruszającej części artystycznej – złożyli serdeczne życzenia wszystkim mamom z okazji ich święta. W życzeniach nie zapomnieli o ojcach 🙂
Na zakończenie każde dziecko wręczyło rodzicom własnoręcznie przygotowaną laurkę, co wywołało wiele uśmiechów i wzruszeń.

Gratulujemy klasie 2b wspaniałego występu i dziękujemy rodzicom za obecność oraz ciepłe przyjęcie – Wasza obecność uczyniła ten dzień jeszcze piękniejszym!

Post Author: admin