W trakcie zajęć w świetlicy poruszyliśmy temat związany z bezpieczeństwem podczas wakacji oraz przypomnieliśmy najważniejsze numery alarmowe. Podczas jednych z zajęć dzieci stworzyły plakat pt.
„Podróż marzeń”, który przedstawiał ich wymarzone wakacje.



Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom uczęszczającym do świetlicy za cały rok szkolny, ich uśmiech i obecność, rodzicom za zaangażowanie i współpracę. Do zobaczenia we wrześniu!



