W stronę lata…

W ostatnich dwóch miesiącach roku szkolnego najmłodsi uczniowie szkoły ponownie odwiedzili

– ,,Centrum Edukacji Ekologicznej – Symbioza”, tym razem poznając las z rzekotką,

odbyła się także ostatnia wizyta w:

,,Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha”, która przeniosła uczestników do Korei Południowej, odkrywając ciekawostki z życia tamtejszych mieszkańców.

Miesiąc maj był także pełen aktywności twórczych. Na początku miesiąca, podczas zajęć utrwalających wiadomości dotyczące działań sprzyjających środowisku, podopieczni wykonali, według własnego pomysły i projektu, zabawki z przedmiotów, które mogłyby być śmieciami, a stały się unikatowymi egzemplarzami zabawek.

Miesiąc maj, to także miesiąc wszystkich kochanych mam, z tej okazji dzieci wykonały w podarku, breloczki. Każdy inny, każdy wyjątkowy i tworzony z sercem.

Dzień Dziecka, zerówka spędziła w kinie, na wciągającym seansie detektywistycznym  ,,Biuro detektywistyczne Lassego i Mai – Król Skorpion”. Zakończeniem dnia, była wizyta w cukierni na pysznych lodach.

Ostatnim wycieczka, jaka odbyła się w roku szkolnym, to spacer edukacyjny po Krakowie. Tematem były Wianki i tradycje świętojańskie. Wszyscy uczestnicy, z zaciekawieniem słuchali opowieści Pani przewodnik o tym magicznym czasie.

Ostatni dzień szkoły, to także wyjątkowy dzień, ze względu na święto wszystkich ojców, zgodnie z ideą samodzielnie wykonywanych podarków, zerówkowicze i tym razem przygotowali piękne, kolorowe i personalizowane koszulki dla swoich codziennych bohaterów 🙂

 

I tak, nastał dzień zakończenia roku szkolnego, mnóstwa wzruszeń, miłych słów

i uśmiechów…

Post Author: admin