Dzień Chłopaka w klasie 1b

30 września w naszym kraju obchodzony jest Dzień Chłopaka. W tym roku dzień ten wypadł w sobotę, lecz w ostatni piątek września, pełni zapału Uczniowie klasy 1b wesoło świętowali ten szczególny dzień. Było dużo radości, wspólnej zabawy oraz piękne życzenia kierowane do chłopców. Dziewczynki wręczyły swoim kolegom z okazji ich święta drobne, własnoręcznie wykonane upominki.

W klasie 1b z tej szczególnej okazji zorganizowano dzień bez podręczników. Zamiast tego odbyły się zajęcia integracyjne, podczas których cała społeczność klasowa, mogła uczyć się poprzez zabawę, a wszystkim podejmowanym przez dzieci aktywnościom, towarzyszył wspólny motyw: hobby kojarzone z chłopcami. Uczniowie grali zatem w Memory, na kartach którego były między innymi takie obrazki jak: loga marek samochodów, loga popularnych gier i aplikacji internetowych, obrazki związane z pasjami podejmowanymi najczęściej, właśnie przez chłopców. Ponadto uczniowie układali puzzle z herbami klubów piłkarskich czy bohaterów gier komputerowych oraz układali budowle z kart z piłkarzami.

Oprócz tego dzieci wesoło śpiewały piosenki i tańczyły w rytm muzyki oraz pozowały do zabawnych zdjęć w foto budce. Na zakończenie tych wyjątkowych zajęć, wszyscy chłopcy otrzymali laurki wykonane przez koleżanki z klasy oraz wysłuchali pięknych życzeń.

Poniżej można obejrzeć kilka zdjęć z tego dnia:

Post Author: admin