Złota Gwiazdka w Działaniu Stars – Rowerem do Szkoły

We wrześniu 2023 roku w Urzędzie Miasta Krakowa na Placu Wszystkich Świętych odbyła się uroczystość wręczenia akredytacji dla krakowskich szkół uczestniczących w Europejskim Projekcie STARS – Rowerem do Szkoły. Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała gwiazdkę złotą, osiągając najwyższy poziom! W ramach działań STARS w naszej szkole odbywają się m. in.  następujące wydarzenia rowerowe: Rowerowy Maj, Jesienna Kinowa Kampania Rowerowa, treningi rowerowe w ramach lekcji wf, zajęcia teoretyczne pod nazwą „Cykloedukacja”, spotkania z serwisantem rowerowym, konkursy plastyczne, edukacyjne wycieczki rowerowe, spotkania ze Strażą Miejską, egzaminy na kartę rowerową. W Działaniach Stars nasza szkoła bierze udział od roku szkolnego 2016/2017.

Post Author: admin