Ferie w Szkole 2020

Od 27 do 31 stycznia w naszej szkole odbywała się akcja „Zima w Szkole”. Uczniowie mieli okazję spędzić czas na ciekawych warsztatach. Dzieci próbowały swoich sił na zajęciach kulinarnych, na których poznały tajniki wypiekania przepysznych ciasteczek. Kolejną aktywnością było wykonanie łapaczy snów. Uczniowie z przyjemnością przystąpili do zaprojektowania i przygotowania ekologicznych ozdób z gałązek, wstążek i sznurków.

Następnego dnia grupa udała się do Muzeum Elektroniki na niezwykle interesujące zajęcia pt.: „Moje pierwsze źródło światła”. Dzieci oglądały zabytkowe urządzenia, a także skonstruowały swoją własną latarkę.

Kolejny dzień uczniowie spędzili w Historylandzie – zwiedzanie, warsztaty i godzina spędzona w sali zabaw okazały się niesamowitą atrakcją. Dzieci pracowały również na warsztatach plastycznych, a także dowiedziały się, jak wygląda praca stolarza. Następnie uczniowie bawili się na zajęciach tanecznych, gdzie poznawali różne style tańców.

W piątek uczniowie wyszli na seans do Multikina. Po powrocie do szkoły przypomnieli sobie zasady zachowania w czasie wolnym w zimie. Na zakończenie akcji każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Mamy nadzieję, że wszystkie Dzieci znakomicie się bawiły! Zapraszamy na akcję „Lato w Szkole”!

Post Author: admin